O nás

Kdo jsme -
seznamte se s námi

Jsme manželé Janka a Pavel, rodiče a průvodci našich dvou dětí Klárky a Kubíka v jejich nádherném dětském světě. Oba milujeme přírodu a vše co je s ní spojeno. Já, Pavel, miluji svoji rodinu, sport, otužování, hory, a jsem nadšený kutil. Já, Janka, jsem tělem i duší tvůrce hezkého domova, přírodních dekorací a ráda aktivně trávím čas se svými dětmi. Oba podnikáme a jsme spoluzakladatelé neziskové organizace, která se v naší obci věnuje volnočasovým aktivitám pro rodiny s dětmi.

K přírodě jsme
měli vždy blízko

Když se nám narodila prvorozená dcerka, ucítili jsme potřebu, mít nějaké vlastní místečko, kde můžeme trávit společné chvíle, dovolené, oslavy a kde se můžeme setkávat s přáteli a rodinou. Místo klidné, tiché, kde je slyšet jen šum lesa, zurčení potůčku a u ranní kávy zpěv ptáků. Místo, kde budeme blíže sobě i přírodě, ze které čerpáme energii. A tak se začal psát příběh našich chat v Bílých Karpatech.

Chaty koncipujeme tak, aby z nich sálala rodinná atmosféra, a byly v souladu s okolní přírodou, protože to je přesně to, co očekáváme od pěkné dovolené.

Chatky nedaleko od
sebe

Jako první, jsme pořídili Chatu Bylinku, která je naší srdcovou záležitostí. Od prvního dne ji vlastními silami stále zvelebujeme a činíme úpravy, které se shodují s našim ekologickým smýšlením. Nejdříve byla Bylinka jen pro nás, později jsme se rozhodli ji pronajímat a dát tak možnost trávit na tomto malebném místě i dalším rodinám. Sami jsme byli překvapeni zájmem ze strany lidí, kteří smýšlí podomně jako my sami. Později se naskytla možnost rozšířit kapacity o další dvě chaty. A protože víme, že děti rostou a potřeby lidí jsou různé, tak jsme si jako cíl stanovili přiblížit krásu Bílých Karapat i dalším lidem s různými potřebami. Chatu Lesanku je zaměřena na nenáročné lidi, kteří ocení vlastní klid. Chata Vlárka je pak spíše vhodná pro rodiny s většími dětmi či lidmi, kteří milují pěší či cyklo turistiku.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.